U nás jako doma

2 apartmány pro 2-13 osob

2 apartmány,  ( 2 - 9 osob ) a ( 2 - 4 osob ), které se nachází v podkroví nově zrekonstruovaného domu, jsou vybaveny samostatnými  ložnicemi o celkové velikosti 62m2 a 45m2  s wc a sprchovými kouty a plně zařízenou kuchyní.
Bezplatné parkování je zajištěno jak u apartmánů tak na parkovišti před apartmány.
!!! Apartmány jsou nekuřácké !!!

Pokoje v apartmánu 1

Pokoj číslo 1, je vybaven jedním dvojlůžkem a dvěma samostatnými postelemi s nočními stolky a lampičkami, trojdílnou skříní, sušákem na prádlo, televizi a wifi. A aby jste se cítili opravdu jako doma, nezapomeňte si vzít přezůvky.

Pokoj číslo 2, je vybaven jedním dvojlůžkem 160x200cm a s jednou stohovací postelí, která v případě potřeby se dá jednoduše rozdělit na dvě samostatné postele 80x200cm s nočními stolky a lampičkami, trojdílnou skříní, sušákem na prádlo, televizi a wifi. A aby jste se opravdu cítili jako doma, nezapomeňte si vzít přezůvky.

Pokoj v apartmánu 2

Pokoj , je vybaven jedním dvojlůžkem 160x200cm a s jednou rozkládací postelí, která v případě potřeby se dá jednoduše připravit na  140x200cm s , dvojdílnou skříní, sušákem na prádlo, televizi a wifi. A aby jste se opravdu cítili jako doma, nezapomeňte si vzít přezůvky. 

Kuchyně 1

Kuchyně je plně vybavená pro každodenní vaření včetně veškerého příslušenství,  obsahuje lednici, mikrovlnou troubu, varnou konev, sporák je osazen el. varnou deskou a troubou.

Kuchyně 2

Kuchyně 2  je plně vybavená pro každodenní vaření včetně veškerého příslušenství, obsahuje lednici, mikrovlnou troubu, varnou konev, sporák je osazen el. varnou deskou a troubou. 

Koupelna a WC